ELUMUUTUSTE RATAS

Mis on elumuutuste ratas?

Elumuutuste ratas on lihtne, kuid võimas tööriist, mis aitab Sul kõiki oma elu olulisi valdkondi korraga visualiseerida.

Lisaks, näed Sa oma elupilti praeguses ajajoones.

Vaadates kõigi oma eluvaldkondade visuaalset esitust korraga, aitab ratas paremini mõista, kuhu suunata fookus ja milliseid muutuseid ellu tuua.

Kuidas kasutada eluratast?

Eluratast on lihtne kasutada. Ratta käivitamiseks klõpsake lihtsalt nuppu ja interaktiivne süsteem juhendab teid iga eluvaldkonna hindamiseks ükshaaval.

Kui kaua võtab mu ratta täitmine aega?

Eluratta täitmine on lihtne ja võtab vähe aega. Kuid soovitame võtta aega, peatuda ja jääda ausaks eelkõige enda vastu. Sest ratast täidad ju ikka selleks, et saada ausat pilti käesolevast ajahetkest.

Wheel Of Life

Raha ja finantsid

Hinge rahulolu ja vaimsus

Tervis

Perekond

Armastus

Sõbrad

Vaba aeg (lõbu ja hobid)

Karjäär

Kuidas lugeda tulemusi?

Eluratta tulemused on hinnatud skoori skaalal. Madalaimast kõrgema suunas punktides 1-10. Tulemuste lugemisel saad lähtuda mitmest vaatepunktist. Ratas saab vaadelda nii tervikuna, kui valdkonniti.

Kui vaatad igat küsimust eraldi, saad teada kuidas antud valdkonda oma elus praegu hindad. Saadud vastus annab Sulle teada, kas soovid suunata fookuse parendamisele või mitte.

Ja nüüd vaata oma ratast tervikuna. Kas näed, et Sinu eluratas „veereb“ muretult ja ühtlaselt? või vajaks mõni eluvaldkond täiendamist?

Soovid muutust? Tee oma esimene samm siin: www.innermind.ee

Sisetunde jälgedes on eksimine võimatu!